2016. aug. 15. 15:34
2/5 anonim válasza:
Biztos jól írtad le a feladatot? Pontosan?
3/5 A kérdező kommentje:
Az évszám 2013 nem 2016
2016. aug. 15. 16:37
5/5 anonim válasza:
(((x+156)/2)-896)*19=2014 /19
((x+156)/2)-896=106 +896
(x+156)/2=1002 *2
x+156=2004 -156
x=1848