KÉMIA segítség kellene! Holnap írunk és nem értem?


Zn+....=ZnS


..+Cl2 =MgCl2


NH4Cl..=..+HCl


CaCO3..= CaO+....


....+S=Na2S


2HgO =....+.....


...+...=2Hf


...+....=2Al2O3


2010. ápr. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Zn + S

Mg + Cl 2

2010. ápr. 15. 20:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelölni kell az anyagmennyiségeket is!
2010. ápr. 15. 20:16
 3/7 anonim válasza:

úh..

egyébként igy nemfogod megérteni:/

2010. ápr. 15. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:
De, csak írjátok le a megoldást. MUSZÁLY LESZ!!?
2010. ápr. 15. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:

NH4Cl=NH3+HCl

CaCO3=CaO+CO2

2Na+S=Na2S

2010. ápr. 15. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

az első válasz szerintem jó


H2+2F=2HF

2010. ápr. 15. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Muszáj!


Nyelvtan házit is írd + ! :D

2010. ápr. 15. 23:09