Zn+....=ZnS
..+Cl2 =MgCl2
NH4Cl..=..+HCl
CaCO3..= CaO+....
....+S=Na2S
2HgO =....+.....
...+...=2Hf
...+....=2Al2O3
2010. ápr. 15. 20:10
2/7 A kérdező kommentje:
Jelölni kell az anyagmennyiségeket is!
2010. ápr. 15. 20:16
3/7 anonim válasza:
úh..
egyébként igy nemfogod megérteni:/
4/7 A kérdező kommentje:
De, csak írjátok le a megoldást. MUSZÁLY LESZ!!?
2010. ápr. 15. 20:33
5/7 anonim válasza:
NH4Cl=NH3+HCl
CaCO3=CaO+CO2
2Na+S=Na2S
6/7 anonim válasza:
az első válasz szerintem jó
H2+2F=2HF
7/7 anonim válasza:
Muszáj!
Nyelvtan házit is írd + ! :D