Hogyan tudom kiszámolni az ötödik gyök alatt kettő a tizedikent?

Várom a válaszokat a feladat megoldására akár papíron akár számológéppel. Casio fx-82sx
2016. jún. 30. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
azonosságokat látom nem ismered... 2^(10/5)=2^2=4
2016. jún. 30. 10:48
 2/2 anonim ***** válasza:

az "n"-edig gyök mit is jelent? "1/n" hatványt.

hatványt hatványozni hogy kell?


na, ha ebből nem jössz rá, akkor mindegy...

2016. jún. 30. 10:49