Várom a válaszokat a feladat megoldására akár papíron akár számológéppel. Casio fx-82sx2016. jún. 30. 10:37
1/2 anonim válasza:
azonosságokat látom nem ismered... 2^(10/5)=2^2=4
2/2 anonim válasza:
az "n"-edig gyök mit is jelent? "1/n" hatványt.
hatványt hatványozni hogy kell?
na, ha ebből nem jössz rá, akkor mindegy...