Egy gép motorjának teljesítménye 25 kW. Mennyi munkát végez 1 perc alatt?

2016. máj. 14. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

W = P·t = 25 000 W · 60 s = 1 500 000 Ws (Joule) = 1,5 MJ

kWh-ban: 25 kW · 1/60 h = 0,416 kWh

2016. máj. 14. 17:54