2013. szept. 18. 20:34
1/2 anonim válasza:
p=u*i
230*2.5=575W
2. kérdésre nem tudom a választ
2/2 anonim válasza:
Ötletem a 2.-ra:
20 perc = 1200 másodperc
575*1200=690000 joule hőt ad le