x^2+y^2-4x+8y-16=0 !!! Koszonom!2016. máj. 6. 19:48
1/1 anonim válasza:
(X-2)^2-4+(y+4)^2-16-16=0
(X-2)^2+(y+4)^2=36
K(2;-4)
R=6