Matek háziban tudna segíteni valaki?


8 darab matek feladatot kéne megcsinálni. Ugye tudtok segíteni ?? :)

Nagyon megköszönném annak aki megcsinálja!!!

( Koordináta-geometria témában )


Itt vannak a feladatok : [link]


Előre is köszi minden segítséget !! :)


2010. ápr. 6. 15:33
 1/1 anonim válasza:

3463


ezt a képletet használd: F1=(a1+b1)/2 és F2=(a2+b2)/2


vagyis: -1=(-4+b1)/2 --> 2=b1

-1=(6+b2)/2 --> -8=b2


megoldás: B(2,-8)


a többit mindjárt irom, ha lesz időm...:))

2010. ápr. 6. 19:08