8 darab matek feladatot kéne megcsinálni. Ugye tudtok segíteni ?? :)
Nagyon megköszönném annak aki megcsinálja!!!
( Koordináta-geometria témában )
Itt vannak a feladatok : [link]
Előre is köszi minden segítséget !! :)
2010. ápr. 6. 15:33
1/1 anonim válasza:
3463
ezt a képletet használd: F1=(a1+b1)/2 és F2=(a2+b2)/2
vagyis: -1=(-4+b1)/2 --> 2=b1
-1=(6+b2)/2 --> -8=b2
megoldás: B(2,-8)
a többit mindjárt irom, ha lesz időm...:))