300 g 15%-os oldathoz 1500 g vizet öntünk. Hány százalékos oldatot kapunk?2016. ápr. 7. 18:17
1/1 anonim válasza:
x/300 = 0,15
x/1800 = ?
behelyettesítve
? = 0,15 * 300 / 1800