2015. ápr. 14. 20:42
1/4 anonim válasza:
27/3=4
4*4=16
gabi indulásától viszonyított interenciarendszerben a 16. kilométernél találkoznak
2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem a menetét...
2015. ápr. 14. 21:12
3/4 anonim válasza:
28 kilométer 7 egység ahol az egyik sebessége 4 egység óránként a másiké 3
csak nem egységben kérdezi hanem kilométerben 28/7=4km
a 4. egység ahol találkoznak pedig 4*4=16
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. ápr. 14. 21:52