2016. febr. 4. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

x=3 a jó megoldás

4*7-3*5=13

13=13

2016. febr. 4. 20:13
 2/7 schamuelson ***** válasza:
78%

x=3 a megoldás.

Valamit az ellenőrzésnél toltál el. 4(6+1) - 3(6-1)=12+1 Ez miért nem jó nálad?

2016. febr. 4. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Fuss neki mégegyszer az ellenőrzésnek, mert bizony az x=3 az egyenlet gyöke :D
2016. febr. 4. 20:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, megvan mit rontottam el hülye voltam. :'D Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld.
2016. febr. 4. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt végképp nem is értem, hogy a tökéletes válaszokat ki pontozza le :D
2016. febr. 4. 20:25
 6/7 schamuelson ***** válasza:
Szerintem a kedves kérdező mellényúlt, vagy a kéket nézte zöldnek. :)
2016. febr. 4. 21:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy mi? Mindenkinek zöldet nyomtam. :)
2016. febr. 6. 00:09