2016. febr. 4. 20:10
1/7 anonim válasza:
x=3 a jó megoldás
4*7-3*5=13
13=13
2/7 schamuelson válasza:
x=3 a megoldás.
Valamit az ellenőrzésnél toltál el. 4(6+1) - 3(6-1)=12+1 Ez miért nem jó nálad?
3/7 anonim válasza:
Fuss neki mégegyszer az ellenőrzésnek, mert bizony az x=3 az egyenlet gyöke :D
4/7 A kérdező kommentje:
Oké, megvan mit rontottam el hülye voltam. :'D Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld.
2016. febr. 4. 20:15
5/7 anonim válasza:
Azt végképp nem is értem, hogy a tökéletes válaszokat ki pontozza le :D
6/7 schamuelson válasza:
Szerintem a kedves kérdező mellényúlt, vagy a kéket nézte zöldnek. :)
7/7 A kérdező kommentje:
Hogy mi? Mindenkinek zöldet nyomtam. :)
2016. febr. 6. 00:09