Valaki segítene ezt a pár matekfeladatot megcsinálni?


Algebra amit tanulunk de nem vágom hogy kéne


(a+2).(a+3)=


(a+b).(a+b)=


(5a+3b)^2=(másodikon)


(3 )

(- X +4) (3

(4 ) (- =(3 negyed)

(4


(a-2).(a-3)



2016. jan. 17. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

(a+2).(a+3)=a^2+5a+6

(a+b).(a+b)= a^+2ab+b^2

(5a+3b)^2=25 a^2+30 a b+9 b^2

(a-2).(a-3)=a^2-5a+6


(3 )

(- X +4) (3

(4 ) (- =(3 negyed)

(4


Ezt az utolsót nem tudtam értelmezni.

2016. jan. 17. 21:02
 2/2 A kérdező kommentje:
Nembaj az utolsó és köszönöm
2016. jan. 17. 21:10