Algebra amit tanulunk de nem vágom hogy kéne
(a+2).(a+3)=
(a+b).(a+b)=
(5a+3b)^2=(másodikon)
(3 )
(- X +4) (3
(4 ) (- =(3 negyed)
(4
(a-2).(a-3)
2016. jan. 17. 20:56
1/2 anonim válasza:
(a+2).(a+3)=a^2+5a+6
(a+b).(a+b)= a^+2ab+b^2
(5a+3b)^2=25 a^2+30 a b+9 b^2
(a-2).(a-3)=a^2-5a+6
(3 )
(- X +4) (3
(4 ) (- =(3 negyed)
(4
Ezt az utolsót nem tudtam értelmezni.
2/2 A kérdező kommentje:
Nembaj az utolsó és köszönöm
2016. jan. 17. 21:10