Másodfokú egyenletrendszerek.2016. jan. 12. 17:01
1/1 anonim válasza:
n*(n-3)/2 = n+x
(n-2)*180 = 90*x
Két egyenlet, két ismeretlen, ahol 'n' az oldalak száma.