2016. jan. 10. 14:04
2/5 A kérdező kommentje:
es ezt hogy kapom meg?
2016. jan. 10. 14:14
4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. jan. 10. 14:25
5/5 anonim válasza:
Vagy számolhatsz úgy is, hogy van összesen 16 (vagyis 2^4) lehetőség, mert mindegyik vagy fej vagy írás.
Ebből 6 jó lehetőség van:
ffii
fifi
fiif
iffi
ifif
iiff
Ebből pedig az esély: 6/16=3/8=0,375=37,5%