2015. okt. 20. 21:55
1/3 anonim válasza:
Ugye a gyorsulás:
a=(v2-v1)/t
Esetünkben a=10, így:
10=3/t, azaz t=0,3 sec.
A távolságra pedig:
s=(v1+v2)/2*t
s= 9/2*0,3=1,35 m
2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2015. okt. 20. 22:58
3/3 anonim válasza:
Ne izgulj! Mire kimondod, hogy egy, már lent is vagy.