Szabadon eső test sebessége egy pontban 2m/s, egy másik pontban 4 m/s. Mekkora a két pont közötti távolság?


2013. szept. 30. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

s=(vt^2-v0^2)/(2a)


s=(16-4)/20=0,6m

2013. szept. 30. 22:06