2015. okt. 20. 16:26
1/1 anonim válasza:
V=T(a)*M=5^2*sin(63°)*5=125*sin(63°), igény szerint kerekíted.
A=4*5^2+2*5^2*sin(63°)=100+50*sin(63°), ezt is igény szerint.