Akinek sok az ideje letudna kb vezetni ezeketet a feladatokat 2-től 7-ig? Az is elég lenne ha az adatok meg a képletek meglennének és nekem kellene kiszámolni. Életmentő lenne!

#ház #idő #házi feladat #fizika #egyenletesen változó mozgás #egsenletes vonalu egsenletes mozgás
2015. okt. 19. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb kérlek, írass be minket egy telepátia tanfolyamra...
2015. okt. 19. 18:12
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. okt. 19. 18:19
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsanat, csak ossze vissza kapkodok :(

elvagyok havazva rendesen

bocs

2015. okt. 19. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. s=a/2*t^2

a=2s/t^2 v=a*t

3.t=v/a s=a/2*t^2

4. s=a/2*t^2 t=v/a

s=a/2*(v/a)^2

5.olyan elven kell megcsinálni, mint az előzöd

6. a=v/t s=a/2*t^2

s=v/t/2*t^2

7.a=v/t s=v/t/2*t^2 ebből fejezd ki a t-t,majd az elsőbe visszahelyettesítve megkapod az a-t

2015. okt. 19. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
* előzőt
2015. okt. 19. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Fhuuu :O Nagy rendes vagy, nagyon szépen köszönöm <3
2015. okt. 19. 20:49