Akinek sok az ideje letudna kb vezetni ezeketet a feladatokat 2-től 7-ig? Az is elég lenne ha az adatok meg a képletek meglennének és nekem kellene kiszámolni. Életmentő lenne!2015. okt. 19. 18:09
1/6 anonim válasza:
Előbb kérlek, írass be minket egy telepátia tanfolyamra...
3/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat, csak ossze vissza kapkodok :(
elvagyok havazva rendesen
bocs
2015. okt. 19. 18:19
4/6 anonim válasza:
2. s=a/2*t^2
a=2s/t^2 v=a*t
3.t=v/a s=a/2*t^2
4. s=a/2*t^2 t=v/a
s=a/2*(v/a)^2
5.olyan elven kell megcsinálni, mint az előzöd
6. a=v/t s=a/2*t^2
s=v/t/2*t^2
7.a=v/t s=v/t/2*t^2 ebből fejezd ki a t-t,majd az elsőbe visszahelyettesítve megkapod az a-t
6/6 A kérdező kommentje:
Fhuuu :O Nagy rendes vagy, nagyon szépen köszönöm <3
2015. okt. 19. 20:49