5^x+1×25^x+2×125^x+3=1/52015. okt. 5. 20:18
1/2 anonim válasza:
Nincs megoldás.
Ellenben ha elírtad és 5^(x+1)×25^(x+2)×125^(x+3)=1/5 az igazi feladat, akkor szép megoldás van: x=-5/2
2/2 A kérdező kommentje:
Elírtam igen.És köszönöm szépen.
2015. okt. 5. 20:43