2015. szept. 10. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

2*a^2 - 4*a*b + 2*b^2 = 2*(a^2 - 2*a*b + b^2) = 2*(a-b)^2

A többit nem igazán értem, vagy írd le normálisan, vagy legalább ne legyen benne hiba.

2015. szept. 10. 19:00
 2/2 anonim ***** válasza:

2a2 - 4ab+2b2 = 2(a-b)^2


2u-4w+2uv2 = 2 (u v^2+u-2 w)

Itt szerintem nincs egyszerűbb alak, főleg hogy 3 ismeretlen is van.


18j5 K + 12j4 K2 + 2j3 k3

Ezt nem is értem, hogy hogy van.

2015. szept. 10. 19:04