bocsánat , ha esetleg túl egyszerű feladat, de fél óra után feladtam.

a megoldás menetére lennék kíváncsi,hogy betudjam gyakorolni


2015. szept. 6. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2,6^(-4) = 1 / (2,6^4) = 1 / (2,6*2,6*2,6*2,6) = 1 / 45,6976 = 0,021882987290361


1,2^(-3) = 1 / (1,2^3) = 1 / (1,2*1,2*1,2) = 1 / 1,728 = 0,5787037037037037

2015. szept. 6. 12:42
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. szept. 13. 13:00