bocsánat , ha esetleg túl egyszerű feladat, de fél óra után feladtam.
a megoldás menetére lennék kíváncsi,hogy betudjam gyakorolni
2015. szept. 6. 12:28
1/2 anonim válasza:
2,6^(-4) = 1 / (2,6^4) = 1 / (2,6*2,6*2,6*2,6) = 1 / 45,6976 = 0,021882987290361
1,2^(-3) = 1 / (1,2^3) = 1 / (1,2*1,2*1,2) = 1 / 1,728 = 0,5787037037037037
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. szept. 13. 13:00