40 százas+.....tìzes+28egyes=4188

....százas+81 tizes+95egyes=6205


(....=ide kell a számot)


2015. szept. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

40 százas+.....tìzes+28egyes = 4188

40*100 + x*10 + 28*1 = 4188

4000 + x*10 + 28 = 4188

x*10 = 160

x = 16


Másik a tiéd.

2015. szept. 4. 19:02
 2/2 Bugya Péter ***** válasza:
53*100+81*10+95*1=6205
2015. szept. 7. 09:05