40 százas+.....tìzes+28egyes=4188
....százas+81 tizes+95egyes=6205
(....=ide kell a számot)
2015. szept. 4. 18:54
1/2 anonim válasza:
40 százas+.....tìzes+28egyes = 4188
40*100 + x*10 + 28*1 = 4188
4000 + x*10 + 28 = 4188
x*10 = 160
x = 16
Másik a tiéd.