Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » NAGYON fontos Beadandó matek...

Macilacika kérdése:

NAGYON fontos Beadandó matek feladványok valaki?

Figyelt kérdés

1. Mi a megoldáshalmaza: log3(x-4) > 2 ?


2. Mivel egyenlő: x= log2log39 ?


3. Mekkora sin 2x értéke, ha cos x = 0,6 ?


4. Határozzuk meg a következő egyenlet gyökeit: 3sin(cosx) = 1


5. Egy háromszög két rövidebb oldala 3 és 4 cm, területe 7 cm2. Mekkora a háromszög harmadik oldalával szemközti szöge?


6. Milyen távol van az A(5;3), B(6;-11) és C(-8;2) csúcspontú háromszög súlypontja az origótól?


7. Hány fokos szöget zárnak be egymással az u(-1;2) és v(2;6) vektorok?


8. Milyen távol van a 8x-5y=14 egyenes 2 ordinátájú pontja az origótól?


9. Egy trapéz rövidebbik alapjának végpontjai A(8;-1) és B(11;3). Mekkora a középvonala, ha a hosszabbik alap háromszorosa a rövidebbiknek?


10. Írd fel az x2 + y2 + 4x -14y + 43 = 0 egyenletű kör P(-5;6) pontjához húzható érintőjének egyenletét!



2015. szept. 2. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, én eleve nem oldok meg senkinek semmit, ha az illető odabiggyeszti, hogy milyen NAGYON fontos neki. Ha tényleg olyan k.va fontos, akkor üljön neki oszt oldja meg. Azzal, hogy ezt így megpróbálod kiemelni, csak azt a hatást kelted, hogy másoknak nem fontos a saját kérdésük (de pedig fontos), és hogy te valamiért előbbre való vagy másoknál (nem vagy).


Ezen kívül, már bocs, de ideb.szarintasz húszcsillió feladatot éjjel 11-kor, mit gondolsz, ki fogja neked azt végigoldani?


Ehh...

2015. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul még csak véletlenül se tedd ezeket a házi feladatok közé! Még a végén olyan benyomást keltenél, mint aki utánanéz a dolgoknak.
2015. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de érettségizni is valaki más fog majd helyetted?

Ha én nem értettem egy feladatot, maximum nem csináltam meg, és másnap megkérdeztem órán.. De hogy gyakorin oldassam meg....

2015. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amíg ezt bepötyögted, annyi idő alatt meg is oldhattad volna!
2015. szept. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bugya Péter ***** válasza:
Már egyszer megválaszoltam, nézd meg
2015. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bugya Péter ***** válasza:
2015. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!