Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyarból az a házi h recenzió...

Magyarból az a házi h recenziót (vagy kritikát de ezt inkább nem írnék) kell írni egy legkedvesebb könyvemről. De én nem olvastam vmi sok könyvet és nincs is kedvencem, miről írjak?

Figyelt kérdés
lehet az alkonyttól kezdve...gyűrűk urán át...vmelyik kötelező olvasmány...bármi, (9.es vok)és ha tudna vki adni tippet h miről írjak, esetleg mellé pár szót is,..... az non jó lenne
2010. márc. 7. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A te korodban szerintem senki sen olvasott túl sokat,sőt a 15 évesek kifejezetten rühellik az olvasást:D Én is gyűlöltem olvasni,mégis mára (21 vagyok) rengeteg könyvet kiolvastam:) 18 után általában megjön az ember esze ^^


Nemtudom milyen a stílusod,olyat nem szeretnék mondani ami nem tetszene és nehéz neked, de szerintem a tanár nagyon értékelné(feltéve,ha van idő az elolvasására, azt nem írtad mikorra kell), ha valami régebbi, nem 20-21. századi könyvről írnál:)


Nekem nagy kedvencem és a lányomnak is olvasom(igaz alig 3 hónapos :D), az Loisa May Alcott Kisasszonyok könyve.

Ez a többrészes sorozat(Kisasszonyok, Jó feleségek, Ifjú urak, Jo fiai) a 19 században íródott, a 4 March nővér (Meg,Jo,Beth és Amy) történeteit meséli el kamaszkoruktól az ő fiaik lányaik koráig egészen.Megható és egyben romantikus történet, személy szerint nagy kedvencem a sorozat, ha csak a Kisasszonyokat olvasod el és arról írsz sem baj,mert megállja önálló történetként is a helyét ^^

2010. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az igazság az h holnapra kéne =/ csak 2-3 napja tom h ez a házi de azóta sem tom miről írjak...
2010. márc. 7. 10:16
 3/3 A kérdező kommentje:
azért is szerettem volna ha pár szót írnak a műről
2010. márc. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!