Sos! Ennek az értéke mi lesz?

4^log2 3
2010. márc. 6. 14:58
 1/3 czibles ***** válasza:
számológép szerint: 9
2010. márc. 6. 15:21
 2/3 czibles ***** válasza:

számológép nélkül:

4 = 2^2

(2^2)^log2 3 = 2^( 2 log2 3) = 2 ^ log2 3^2 = 3^2 = 9


(előző is én voltam)

2010. márc. 6. 15:25
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. márc. 6. 15:40