4^log2 32010. márc. 6. 14:58
2/3 czibles válasza:
számológép nélkül:
4 = 2^2
(2^2)^log2 3 = 2^( 2 log2 3) = 2 ^ log2 3^2 = 3^2 = 9
(előző is én voltam)
3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. márc. 6. 15:40