Mennyi 10 a negyediken x 10 a minusz hetediken?

Bocsi, de nem tudom, hogy kell hatványokat írni.

2015. máj. 19. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
10^4*10^-7=10^(4+(-)7)=10^-3
2015. máj. 19. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:

ha azonos az alap akkor összegezni kell a kitevőben lévő számokat


azaz igen -3

2015. máj. 19. 13:54
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. máj. 19. 14:07