2014. márc. 30. 17:37
1/4 anonim válasza:
P = W/t = F*s/t = F*v = 3*10^4*54/3,6 = 450000 W = 0,450 MW = 603,46 LE
3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) valamit viszont nem értek azt hogy az a 3,6 honnan jön?
2014. márc. 30. 19:40
4/4 anonim válasza:
1 m/s = 3,6 km/h
54 km/h = 54/3,6 m/s
Levezetés: 1 km/h = 1000 m / 3600 s = 1/3,6 m/s