2015. máj. 17. 10:55
1/2 anonim válasza:
A=4cm^2=4*10^-4 m^2
s=2cm=0,02m
p=10^5Pa
------------
F=p*A=40 N
W=F*s=0,8 J
2/2 A kérdező kommentje:
jajjj,nagyon szépen köszönöm!! :))
2015. máj. 17. 12:45