2015. máj. 10. 09:56
1/3 anonim válasza:
szerintem ez 1 kocka. 2/5m=4dm=40cm
A=6aˇ2=96dm
V=aˇ3=64dm
2/3 bongolo válasza:
Úgy, ahogy #1 írta, csak megpróbálom szebben leírni (kiírva a négyzetet, köböt)
Kocka oldala: a = 2/5 m = 4 dm
Felszín: A = 6a² = 96 dm²
Térfogat: V = a³ = 64 dm³
3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem, de nagyon szépen köszönöm!
2015. máj. 10. 11:46