50 cm x 50 cm x 5 cm méretekkel rendelkező téglatestnek hány négyzetcentiméter a felülete?


2013. júl. 14. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2*(50*50+5*50+50*50)=10500 cm^2
2013. júl. 14. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:

50*50*2+50*5*2+50*5*2=x

Azt hiszem ha beütöd a gépbe az már menni fog! :)

2013. júl. 14. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi lesz veletek később,ha már integrálni is kell pl. egy nyereg térfogatát.Omg.-.-"
2013. júl. 14. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Elnézést, elnéztem egy nullát, tehát HELYESEN:

2*(5*50+5*50+50*50)=6000 cm^2

2013. júl. 14. 14:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Nem azért kérdeztem kedves 3.ik válaszoló mert hülye vagyok,csak egy biológiai szűrőt tervezek,de valahol mindig elmennek a számítások.Azt hittem itt rontottam el valamit :))
2013. júl. 14. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam ,hogy hülye vagy,só se róla!
2013. júl. 14. 14:26