légyszi segitsetek,holnapra kell a dogához! Köszi2015. ápr. 27. 17:06
1/1 Bugya Péter válasza:
75*x=y-440
80*x=y+440
x=(y-440)/75
80*(y-440)/75=y+440
80y-35200=75y+33000
5y=68200
y=13640 Ft
X=(13640-440)/75=176 fő vesz részt