2015. ápr. 26. 14:57
1/4 anonim válasza:
és a lövedéket vegyük hengernek?
2/4 A kérdező kommentje:
vasgolyó
2015. ápr. 26. 15:02
3/4 anonim válasza:
236mm 23,6cm (ez vmi ágyúgolyó lesz)
pí/6*d^3
6882cm^3
ró=m/V
ró*V=m=7,8*6882=53682g ~ 53,7 kiló
4/4 A kérdező kommentje:
A 6882 köb cm az hogyan jött ki?
2015. ápr. 26. 19:16