Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok fizika gyakorlására?

Figyelt kérdés
Érettségizni szeretnék majd fizikából (ez biztos, 9.-es vagyok), és úgy gondolom ha most nagy hangsújt fektetek rá akkor valószínüleg jól fog sikerülni. Egyet találtam eddig: Ötösöm lesz fizikából című könyvet, de szerintem van ennél jobb is.
2010. febr. 21. 16:57
 1/3 anonim válasza:
100%
En is 9. es vagyok es nekem a tanarom a ,,Der-radnai-soos:Fizika feladatok" konyvet ajanlotta
2010. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi fakton ebből tanultunk. Vannak benne könnyű és nagyon nehéz példák is. A megoldások is benne vannak, de csak a végeredmény sajna:S


Érettségi előtt még ebből készültem:

[link]

2010. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb azoknak, akik tényleg jók szeretnének lenni fizikából a Moór Ágnes féle Középiskolai fizikapéldatár, az elméleti dolgok megértését pedig legjobban a Holics László Által szerkesztett Fizika 1-2 segíti.
2010. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!