Matematikai szögfüggvényes átalakítás. Hogyan?

[link]
2015. ápr. 20. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A nevezőt átírod:


1-tg^2(x)=1-sin^2(x)/cos^2(x)=(cos^2(x)-sin^2(x))/cos^2(x), a többit szerintem már innen látod.

2015. ápr. 20. 15:33