2015. ápr. 19. 23:02
1/2 anonim válasza:
Sn= (a1+an)×n/2
a1= 8
an= 1620
n= 404
Sn= 1628×202 = 328 856
Sorry, ha elszámoltam valamit.
2/2 anonim válasza:
Én is kiszámoltam, valóban ennyi! Az előbb ÉN számoltam el 2x, és mint kiderült, mindkét esetben rosszul számoltam. Végül a 328856 jött ki. EZ a jó!