Ezeket a feladatokat kell megoldanom házi dolgozatként,de nem nagyon értem öket. Valaki levezetve elmagyarázná?Nagyon megköszönném
2015. ápr. 18. 11:16
1/1 anonim válasza:
A szögfelező a 15cm oldalt x és 15-x re bontja.
szögfelező tétel:
x/(15-x)=13/10
2;
4/(4+m)=2/3
2/e=3/5