Egyszeru matek hazi feladat ?


[link]

[link]


Koszonom a segitseget elore is!



2015. ápr. 14. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg egyszerű akkor miért nem csinálod meg te?


lg(a)+lg(b)=lg(a*b) lg(a)-lg(b)=lg(a/b) aztán beütöd a számológépbe (vagy még előbb átváltod 10es alapúba ha szar a géped)


szorzásra nincs azonosság, illetve van de csak a kitevőbe hozza lg(a)*n=lg(a^n) ha ez mondjuk segít ha amúgy kölcsönösen egyértelmű lenne csak ennyi szar van a palacsintában


f, loga^b=c a^c=b -> 3^2=x-12


a többit hasonlóan

2015. ápr. 14. 19:53