előre is köszönöm a segítséget!:)2015. ápr. 13. 19:08
1/2 bongolo válasza:
Másodpercenként 1000-ret fordul a gyűrű. Vagyis másodpercenként 1000-szer áthalad a teljes 50 nC minden ponton. Olyan, mintha másodpercenként egyszer áthaladna 50·1000 nC.
I = ΔQ/Δt = 50·1000 nC / 1 s = 50·1000 nA
Váltsd át mikroamperre.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))
2015. ápr. 13. 20:27