Hogyan kell megoldani ezt a két feladatot?


"A műveletek megoldása után írjuk fel az alábbi kifejezések pontos értékét."


[link]


2015. ápr. 8. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:

cos(a-b)=cosacosb-sinasinb

tg(a-b)=tga-tgb/1+tgatgb

2015. ápr. 8. 05:20