Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalomban jók ide, mert...

Irodalomban jók ide, mert segítség kell?!

Figyelt kérdés
Vád- és védőbeszédet kell írni Nyilas Misivel mellett/szemben(Légy jó mindhalálig) Ugye mikor meggyanúsítják a reskontó miatt.
2010. febr. 16. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Elolvastad a könyvet?
2010. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nyári szünetben, pont olvasom megint mert teljesen elfelejtettem. A fogalmazáshoz semmi érzékem sincs. =(
2010. febr. 16. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan miben szeretned, hogy segitsunk?
2010. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék ötleteket kérni, hogy mit írjak bele a fogalmazásba. Tehát ügyvédként kell védeni és ellene is kell beszédet tartani.
2010. febr. 16. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Mellette:

- segítőkész (felolvas Pósalaky bácsinál, korrepetál)

- jól tanul

- szorgalmas


Most nagy hirtelen ennyi. :$

2010. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm :) Beleírtam. De még várom a továbbiakat :D Szerintem az ellenbeszédhez többet tudok írni.
2010. febr. 16. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Nyilaskeresztes Mihály háborús bűnös.
2010. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mate0708 válasza:
jó gyerek volt mert száraz kenyéren meg kerti csapvizen élt a belei elrohadtak mert nem evett sose főtt kaját, lyukas csizmában járt télen meg rövid ujjú kabát volt rajta,fő állása pizzafutár volt de felolvasott vak bácsiknak akiktől elvitt mindent ami mozdítható volt. Robot lábai voltak mert kifeküdt a vonatsínre és a vonat lecsapta a lábait.
2012. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!