2015. márc. 7. 11:00
1/2 anonim válasza:
1,2 = 1 egész + 2 tized = 10/10 + 2/10 = 12/10
4800*1,2 = 4800*12/10 = 57600/10 = 5760
A többi hasonlóan megoldandó.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de nem annyira értem jobb lenne ha picit többet irnál le..
2015. márc. 8. 18:12