Imre Andrea kérdése:

4800-nak a (z) 1,2 része 2,2 része 0,2 rész 5,2 része 0,10 része 7,10 része 10,10 része 17,10 része 0,100 része 5,100 része 100,100 része 200,100 része?

2015. márc. 7. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

1,2 = 1 egész + 2 tized = 10/10 + 2/10 = 12/10

4800*1,2 = 4800*12/10 = 57600/10 = 5760

A többi hasonlóan megoldandó.

2015. márc. 7. 11:14
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de nem annyira értem jobb lenne ha picit többet irnál le..
2015. márc. 8. 18:12