Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány része lesz még a Naruto...

Hány része lesz még a Naruto Shippuuden-nek?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam hogy 400 része lesz csak összesen és befejezik... ez igaz? Mert ugye kijött a film is ami lezárja a történetet. Folytatódik tovább?

2015. febr. 24. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha pedig még folytatják, akkor hány rész lesz még?
2015. febr. 24. 23:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye befejezése lenne,ha most hagynák abba. :D Szerintem még egy 50 rész biztos lesz.Ez most egy hosszú filler lesz az tuti,amit nagyon élvezek is.
2015. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

50 rész?:D

Még csak most tartanak ott,hogy (SPOILER) Narutoba a faterja átakarja paterolni a kyuubi benne lévő részét,hogy ne halljon meg.

Lesz itt még (SPOILER) : Madara harc,Rikudou sennin beszélgetés,felbukkanás (jó kis fillerek),lesz még Naruto&Sasuke Rikodou sennin féle erő öröklés,aztán lesz még Kaguya féle felbukkanás ,majd ismét fillerek,ismét nagy erőre szerttevés a "hősöknek",lesz dimenzió váltás korszak,lesz Obito feltámad (nagyba odaáll ,és segít) korszak,lesznek Rin&Obito fillerek ,Majd kaguya szintváltás,stb... ,majd kakashi fordulat.


Itt lesz még min. 100 de könnyedén 200 rész is.

2015. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval. Szerintem ez a filler még kb 15 rész minimum lesz és utána jön a sztori (az is lehet, hogy még ez után is fognak beszúrni fillert) és a háborúnak közel sincs vége. Szerintem 500 részből fog állni a Shippuuden (ha jól tudom, a manga is annyi)
2015. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó,én csak mondtam valamit,szerintem is több lesz mint 50-en.Szerintem még azt is bemutatják az itteni fillerekben,hogy hogy lett Neji jounin. :D Szóval tényleg elhúzzák. :D
2015. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40-et tippelek a manga, és a mostani fillerévad alapján
2015. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mionrena válasza:

Az anime most tart a 400. résznél, a manga 700 fejezetből áll.

A jelenlegi állás alapján a történet a 662. fejezetnél tart az animében, szóval kb 30-40 rész van vissza fillerek nélkül.

De tudjuk, hogy mennyire elnyújtják a dolgokat szóval én is 100-150 részre tippelnék ami még vissza van. :)


20/L

2015. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!