Ezt hogyan kéne megoldani?:S
Előre is köszönöm:)
2010. febr. 14. 14:21
1/1 anonim válasza:
A koordinátái x=2 és y=-7
AB = A + B vektor, koordinátái x=3 és y=2, tehát
2+b1 (B vektor x kooridinátája)=3 és
-7+b2 (B vektor y koordinájáta)=2
Számold ki őket :)