2015. febr. 4. 18:09
1/5 anonim válasza:
A rúd hossza=x
árnyéka0.75x
tg(alfa)=x/0.75x=1/0.75
alfa=53.1fok
2/5 anonim válasza:
Gratulálok. A rohadt lusta félhülyéknek mindig megcsinálja egy balek a leckéjét. Remélem, hibás az eredmény :)
3/5 A kérdező kommentje:
Tisztelt Zoligyerek!
Köszönöm kitüntető kommentedet de ez ne m kizárólag a lustaságról szól,csak nem mindenki matekzseni mint amilyen biztos te is vagy !
De azért köszönöm lelkesítő szavaidat !
2015. febr. 4. 18:54
4/5 anonim válasza:
Első vagyok. Azért ezzel a mondattal a válaszolót is sértegeted.Azért annyira baleknek nem érzem magam.
De ha téged ez ennyire zavar akkor miért olvasgatod ezt a kategóriát?
5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miről beszélsz csak segítségre volt szükségem semmi "másra"!
2015. febr. 5. 15:06