Léci segítsetek! Előre is köszi!Írd le hányadikán születtél! Szorozd meg 20-al! Adj hozzá 4-et! Szorozd meg 5-tel! Add hozzá a születési hónapod számát! Szorozd meg 25-el! Adj hozzá 5-öt! Szorozd meg 4-el! Add hozzá a születési éved utólsó két számjegyét! Ha megmondod az eredményt, megmondom a választ. De hogyan?2010. febr. 7. 17:11
1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a vége az hogy: Ha megmondod az eredményt megmondom mikor születtél, ezer bocs!
2010. febr. 7. 17:13
2/5 anonim válasza:
Én ezt így ismerem:
Gondoljon a születési hónapodnak sorszámára (január:1 stb...)Ezután szorozd meg kettővel.Ehhez adj 5-öt.Ezt szorozd meg 50-el.Majd add hozzá a korod.
Az eredményt megmondod nekem.
Én elveszek belőle 250-et.A kapott szám 3-4 jegyű lesz.Az utolsó két számjegy megadja a korod az első/kettő pedig a születési hónapot.
Vegyünk egy példát
Pl.:5×2=10+5=15×50=750+23=773-250=523
Tehát 23 éves és májusban született!
3/5 anonim válasza:
Nem tudom a választ, de nekem nem jött ki :(
Amit az első válaszoló írt, az viszont igen.
4/5 anonim válasza:
hát nekem egyikkel sem jött ki..:S én lennék nagyon hülye?
5/5 anonim válasza:
utolsó vagyok.. megvan az első válaszolóé.. a -250 lemaradt az előbb:)