Milyen súlyos volt a zsák, ha öthatoda fél kilogrammal több, mint a háromnegyede?

2015. jan. 1. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

5/6x =3/4x+0.5

1/12x = 0.5

X=6 kg

2015. jan. 1. 13:20
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.:)
2015. jan. 1. 14:15