2012. nov. 18. 09:52
2/2 anonim válasza:
Rugalmatlan ütközésnél a lendület megmarad. I=m*v
A zsák+lövedék sebességét pedig munkatételből tudjuk kiszámolni. 1/2*m*v^2 = m*g*h