2014. nov. 29. 14:18
1/3 A kérdező kommentje:
ha az őt megelőzőnek veszed az 1,2 szeresét, elírtam egy kicsit :)
2014. nov. 29. 14:23
2/3 anonim válasza:
Első elem: 5.8
5.8 * 1,2 =6.96
Második elem: 6.96
6.96*1.2=8.35
[[[HARMADIK ELEM]]]=8.35
8.35*1.2=10.02
Negyedik elem: 10.02
10.02*1.2=12.024
ÖTÖDIK ELEM= 12.024
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm gyors válaszodat :)
2014. nov. 29. 14:29