hogy kell? Hogy jön ez a szám ki?
Mit kell vele csinálni? :( holnap tz, segítsetekl .:((
2014. nov. 24. 17:10
3/5 anonim válasza:
1. 3^-2=1/9
2. gyök2=2^(1/2)
3. gyök2^2=2
5/5 anonim válasza:
Az utolsó hibás. 3^(-1/2)=1/gyök(3)