Itt hogy jön ki a mínusz kettő?


hogy kell? Hogy jön ez a szám ki?

Mit kell vele csinálni? :( holnap tz, segítsetekl .:((


[link]



2014. nov. 24. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
És ez? [link]
2014. nov. 24. 17:20
 2/5 A kérdező kommentje:

Van még egy harmadik feladat is :(

[link]

2014. nov. 24. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

1. 3^-2=1/9

2. gyök2=2^(1/2)

3. gyök2^2=2

2014. nov. 24. 17:23
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Még itt egy :D bocsi :) amúgy köszi

2014. nov. 24. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó hibás. 3^(-1/2)=1/gyök(3)
2014. nov. 24. 17:37