Mekkora a húzóerő munkavégzése, ha 80m hosszan húzzuk felfelé a testet? A súrlódási együttható a lejtő és a test között 0, 06.#fizika #lejős feladat
2014. nov. 15. 08:33
1/1 anonim válasza:
m=15kg
a=2.5m/s^2
F=?
F=m*a
F=15*2.5=37.5
F=37.5N