ez,a,feladat :
írd fől egyszerűbb alakban!
2*a*a - 3*a*a*a = 2 - 3*a =(-1a)
2014. nov. 11. 20:36
1/2 A kérdező kommentje:
ja és a kérdés az hogy jol írtam így fel vagy rosszul? ?? ha rosszuo akkor a jo megoldast is irja fel valaki! ! koszonom
2014. nov. 11. 20:42
2/2 anonim válasza:
2*a*a - 3*a*a*a = 2*a^2 - 3*a^3 = a^2*(2-3a)