Balazs014 kérdése:

Matekbol valaki segíteni tud?


ez,a,feladat :

írd fől egyszerűbb alakban!

2*a*a - 3*a*a*a = 2 - 3*a =(-1a)


2014. nov. 11. 20:36
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és a kérdés az hogy jol írtam így fel vagy rosszul? ?? ha rosszuo akkor a jo megoldast is irja fel valaki! ! koszonom
2014. nov. 11. 20:42
 2/2 anonim ***** válasza:
2*a*a - 3*a*a*a = 2*a^2 - 3*a^3 = a^2*(2-3a)
2014. nov. 11. 20:45